.

.

SAUVOO 10pcs/торба Сребрена Боја Алуминиумски Станот Голема Дупка Монистра 29*17mm одговара Заврши Multilayer Хривнија Накит Одлуки Додатоци

SAUVOO 10pcs/торба Сребрена Боја Алуминиумски Станот Голема Дупка Монистра 29*17mm одговара Заврши Multilayer

DEN 215.00
DEN 306.72
-30 %
ДостапностSAUVOO 10pcs/торба Позлатен Сребрен Алуминиум во Станот Голема Дупка Монистра 29*17mm одговара Заврши Multilayer Хривнија Накит Одлуки Додатоци
1)Боја : антички Сребрен
2)Големина : 29*17mm
Дупка Големина : 3мм
3) Weight55g/торба
5) Материјал : zine легура
6)Тема : овална
7)Стил : гроздобер
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Објектот Тежина:
55g
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAUVOO
Број На Модел На:
F1074
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
антички сребрен
Тежина:
за 55g/многу
Обликот:
Шарм
Големина:
29*17mm
Повод:
подарок
дизајн:
голема дупка монистра
Функција:
Шарм монистра
Стил:
станот монистра
Тип:
легура монистра
Употреба:
сребро монистра
R

Производи во категоријата