.

.

500 Мешани Мраз Неонски Боја Акрилик Круг Монистра, 6mm Мазна топка

500 Мешани Мраз Неонски Боја Акрилик Круг Монистра, 6mm Мазна топка

DEN 194.00
DEN 220.32
-12 %
Достапност


500 Мешани Мраз Неонски Боја Акрилик Круг Монистра, 6mm Мазна топка
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AB37-3
КОЛИЧИНА за овој оглас : 500 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 6mm во дијаметар, дупка големина 1.8 mm
Материјал : Акрилик
Боја на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. Бојата се мешаат по случаен избор
Оваа монистра е Неонски боја, тоа не е светат во темница

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
R

Производи во категоријата