.

.

SQ3A22118 Кристал Griding овална форма Монистра Мулти Бои 48faces shinning DIY Накит монистра 11x8mm

SQ3A22118 Кристал Griding овална форма Монистра Мулти Бои 48faces shinning DIY Накит монистра 11x8mm

DEN 418.00
DEN 522.24
-20 %
Достапност


* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 11x8mm
* Облик : Овална Аспект Форма
* Боја : Мешани Бои
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 100pcs/торба
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба * Погоден За Модата, Накит Одлуки/Облека Додаток/Завеса Прави..
Избор на боја :

Објектот Дијаметар:
11x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
SQ3A22118
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Овална Аспект
Количина:
100pcs/торба
R

Производи во категоријата