.

.

Druzy Мода Случаен Мешана Боја Природен Камен 15*30мм Фацетирани Malachite Опал За Накит Изработка на Прстен се Соочуваат со 10pcs/многу

Druzy Мода Случаен Мешана Боја Природен Камен 15*30мм Фацетирани Malachite Опал За Накит Изработка на

DEN 611.00
DEN 642.72
-5 %
Достапност


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Мода Случаен Мешана Боја Природен Камен 15*30мм Фацетирани Malachite Опал За Накит Изработка на Прстен се Соочуваат со 10pcs/многу
Опис на производот :
Боја : случајни мешана боја
Големина : 15*30мм
Облик : овална форма
Стил : популарната
Овој производ е природен камен ,па боја не е ист како на сликата .
Ако имате било какви прашања ,можете да нè контактирате слободно ,ние ќе се потрудиме да ви помогне .

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
DYR818
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
4g/pcs
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Бренд Име:
druzy
Големина:
15*30мм
боја:
Случаен мешана боја
Парична казна или Моден:
Моден
број:
DYR818
Стил:
Тренди
Обликот:
Овална Форма
Тип На Објект:
Монистра
Is_customized :
yes
ОДГОВАРА ЗА:
Неутрален
Пакување:
OPP вреќа
R

Производи во категоријата