.

.

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрен Боја на самото Место Врежан Плоштадот Голема Дупка Европската Spacer Монистра Дупка 9*12mm за DIY Изработка на Накит

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрен Боја на самото Место Врежан Плоштадот Голема Дупка Европската Spacer

DEN 113.00
DEN 161.76
-30 %
ДостапностSAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Место Врежан Плоштадот Голема Дупка Европската Spacer Монистра Дупка 9*12mm за DIY Изработка на Накит
1)Боја : антички Сребрен
2)Големина : 5*12*15mm
Дупка Големина : 9*12mm
3)Тежина 20g/торба
5) Материјал : zine легура
6)Тема : шарм монистра
7)Стил : гроздобер
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
F1083
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAUVOO
боја:
антички сребрен
Тежина:
за 20g/многу
Обликот:
Шарм
Големина:
5*12*5mm
Повод:
подарок
дизајн:
европската монистра
Функција:
плоштад монистра
Стил:
голема дупка монистра
Тип:
spacer монистра
Употреба:
врежан монистра
R

Производи во категоријата