.

.

DIY 12mm 20pcs Бела Силикони англиски N Писмо Монистра Плоштад-форма Spacer Монистра За Накит Правење Бебе Хривнија Teether

DIY 12mm 20pcs Бела Силикони англиски N Писмо Монистра Плоштад-форма Spacer Монистра За Накит Правење

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност

ТОПЛА DIY 12mm 20pcs Бела Силикони англиски "N" Писмо Монистра Плоштад-форма Spacer Монистра За Накит Правење Бебе Хривнија Teether
боја : бела
големина : 12*12mm
употреба : DIY
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
20G
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
B01214
R

Производи во категоријата