.

.

SAUVOO 3 Влакно/многу Врвен Квалитет Црвена Зелена Сина Кристално Јасно Укажа Фацетирани Монистра 4mm DIY Божиќ Фестивал Накит Наоди

SAUVOO 3 Влакно/многу Врвен Квалитет Црвена Зелена Сина Кристално Јасно Укажа Фацетирани Монистра 4mm

DEN 143.00
DEN 203.52
-30 %
Достапност


SAUVOO 3 Влакно/многу Врвен Квалитет Црвена Зелена Сина Кристално Јасно Укажа Фацетирани Монистра 4mm DIY Божиќ Фестивал Накит Наоди
1)Материјал : кристално
2)Бои : како исто како фотографии
3)Големина : 4mm
4)Количина : 97pcs/влакно
5)Пакување : 3strand/пакет/opp вреќа
6)Тежина : 30g/влакно
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, UPS-от, DHL и така натаму (Освен оддалечените области).
8) Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
F2338-F2349
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
30g/3 strand
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Форма:
bicone
Материјал:
Кристално
Бои:
како исто како фотографии
Големина:
4mm
КОЛИЧИНА:
3 Влакно/многу
Пакување:
1strand/opp вреќа
Тежина:
3 Strand/lot
Стил:
кристал монистра
Тип:
посочи монистра
дизајн:
црвено монистра
Функција:
фацетирани монистра
R

Производи во категоријата