.

.

5PCS DIY Деца Накит Наоди Дрво монистра Убави Дрвени 3D Брада Мечка Насмеани Лице Розова Уши Монистра

5PCS DIY Деца Накит Наоди Дрво монистра Убави Дрвени 3D Брада Мечка Насмеани Лице Розова Уши Монистра

DEN 97.00
DEN 114.72
-15 %
Достапност


5 PCS DIY Деца Накит Наоди Дрво монистра За Деца накит Правење Убави Дрвени 3 D Брада Мечка Насмеани Лицето Сини Уши Монистра Материјали : Дрво големина : 29*25мм количина : 5pcs
Плаќање и Испорака
Испорака : Бесплатна испорака Кина, Воздухот е-Mail или Хонгконг пост Воздух Mail 8-20 Бизнис Денови на Светот таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS,DHL, ве молиме изберете тип на превозот со youself.
EMS- 5-8 Дена
DHL- 5-10 работни Дена
Плаќање :
alipay или кредитна картичка или некое друго
Политика на враќање
Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да го разбере ова
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
30G
Број На Модел На:
B01130
Бренд Име:
Laudsong
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Животните
R

Производи во категоријата