.

.

Топла Продажба Барок Образован Слатководни Бисер Монистра за правење diy Хривнија Накит ѓердан природни бело Влакно мода Украси

Топла Продажба Барок Образован Слатководни Бисер Монистра за правење diy Хривнија Накит ѓердан природни

DEN 144.00
DEN 192.00
-25 %
Достапност


Добредојдовте на нашиот продавница :
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања!!!
Производ Екранот
Копчето Образован Слатководни Бисер Монистра,свадба накит, бела, 3-4mm, Дупка : Околу 0.8 mm, кои се Продаваат По 15 Инчен Влакно
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации
1) Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.(Понеделник-Сабота)
Пораки не ќе бидат одговорени во недела или за празници.
3) Ако не го примите објект по 35 дена, ве молиме слободно контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние ќе одговори на вашата е-мејл или порака во 24hrs.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка, ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се, па ние можеме да брод на што побрзо.
2) Превозот ќе се организира во рамките 1-5 дена по вашата исплата потврди. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Материјал:
бисер
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
11121014051
Објектот Тежина:
8 g
111210140519:
320
R

Производи во категоријата