.

.

8мм многу лабава влакно Мешани бела Фацетирани Rondelle Кристално Стакло Монистра spacer ѓердан Хривнија накит DIY додаток U56466

8мм многу лабава влакно Мешани бела Фацетирани Rondelle Кристално Стакло Монистра spacer ѓердан Хривнија

DEN 142.00
DEN 177.12
-20 %
Достапност

48 /многу
парчиња / многу
15 бои изберете 8ММ DIY Кристално Мушка Spacer Метал Сребро Позлатен Кристал Монистра За Изработка на Накит,топла хривнија мушка US$ 11.5 mm најлон 160 M/175yards/многу Кинески Јазол String Најлон Кабелот Јаже за Shamballa.67 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 10мм Недостаток Сина Микро Отвори CZ Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.08 /многу
парчиња / многу
10мм 300pcs/многу Мешана боја по случаен CZ Диско Топка Shamballa Кристал Монистра. Ова е нашиот мушка слика,ве молиме проверете мушка квалитет внимателно со оваа слика.38 /многу
дворови / многу
Трговија на големо Црно 1.82 /многу
парчиња / многу
10мм 200pcs/многу Мешани бела боја Микро Отвори Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.81 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 10мм Бела Микро Отвори CZ Диско Топка топли Кристално Shamballa Монистра.ние ќе испрати подарок за слободна во вашата packge ако мешани цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа"" тука да го плати превозот надомест.5 mm најлон 160 M/175yards/многу Кинески Јазол String Најлон Кабелот Јаже за Shamballa Хривнија накит US$ 6. Мора да кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за да додадете сите производи во една цел!!
Мин. најдобри трговија на Големо hotsale DIY мушка шарм за нараквица US$ 18.DIY микро отвори лежиште за нараквица US$ 18.
Ако се меша цел е помалку од 5ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина.82 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 12mm Мешани Multicolor Микро Отвори CZ Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.82 /многу
парчиња / многу
Висок Квалитет 12mm Бела Микро Отвори CZ Диско Топка Кристал Shamballa Монистра.
Кога се меша цел е повеќе од 149DHL ,Fedex,EMS слободен!!
Attation : Ова е нашата shamballa монистра.89 /многу
парчиња / многу
10ММ Бела Црна, Сина, Виолетова Кристал Spacer Мешана Боја Метал Сребро Позлатен Rondelle Кристал Лабава Монистра За DIY хривнија US$ 10.

Бренд Име:
lapetus
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
J4646
Објектот Тежина:
1g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
превозот метод:
Бесплатен превозот
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот
По продажба на Услуги:
Целосна Наплата Доколку Производот Не Се во РЕД
Бесплатни Fasion Подарок:
Испрати Подарок Кога се Меша Цел е Повеќе Од $15
квалитет:
Супериорен(Сите Производи Се Проверуваат Пред Превозот)
R

Производи во категоријата