.

.

10 компјутери 16x10mm Сребро новогодишни елки Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит рачно изработени DIY DK-055

10 компјутери 16x10mm Сребро новогодишни елки Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит

DEN 194.00
DEN 204.00
-5 %
Достапност


Производ Детали
10 компјутери 16x10mm Сребро новогодишни елки Изолација Монистра Одговара Пандора Шарм Нараквици Накит рачно изработени DIY DK-055
Материјал
sliver
Големина
Прибл : 16x10mm
Дупка големина : 3.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Multicolor
Количина
Ќе добиете 10 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
16x10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
DK-055
боја:
sliver
Големина:
16x10mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
слатко-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
spacer монистра
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата