.

.

Крстот форма бела Турција камен лабава монистра 20mm 15 2pc/многу DIY одговара на жените накит одлуки дизајн подарок

Крстот форма бела Турција камен лабава монистра 20mm 15 2pc/многу DIY одговара на жените накит одлуки

DEN 499.00
DEN 656.64
-24 %
Достапност


ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
88
Број На Модел На:
J0449
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 споделување
Мушка број:
1 акции x 19 компјутери
мушка боја:
Бела
Мушка форма:
крстот форма
R

Производи во категоријата