.

.

30pcs/многу Метал Сребрена Боја 4mm Голема Дупка Европската Лабава Монистра Шарм Одговара DIY Накит Жени Мажи Нараквици Одлуки Наоди F407

30pcs/многу Метал Сребрена Боја 4mm Голема Дупка Европската Лабава Монистра Шарм Одговара DIY Накит Жени

DEN 142.00
DEN 157.92
-10 %
Достапност

30pcs/многу Метал Сребро Позлатен 4mm Голема Дупка Европската Лабава Монистра Шарм Одговара DIY Накит Жени Мажи Нараквици Одлуки Наоди F407
1)Боја : сребро позлатен
2)Големина : 7x3mm
3)Тежина : 20g/многу
4)Пакет : 30pcs/opp вреќа
5)Точка Тип : метал spacer монистра
6)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
F407
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина(Внатрешно дупка кол):
4mm
Тежина:
20g/многу
боја:
сребро позлатен
КОЛИЧИНА:
30pcs/многу
Пакет:
30pcs/opp вреќа
Материјал:
Легура
Шема:
метал монистра
Функција:
сребро spacer монистра
Употреба:
4mm монистра и шарм
Тип На Објект:
метал монистра за изработка на накит
R

Производи во категоријата