.

.

Турција камен овална форма multicolor лабава монистра 15x20mm 15 2pc/многу DIY одговара на жените накит одлуки додаток моден стил

Турција камен овална форма multicolor лабава монистра 15x20mm 15 2pc/многу DIY одговара на жените накит

DEN 669.00
DEN 751.68
-11 %
Достапност


Ние се испита квалитетот на секој производ.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
Транзит време е за 15-30days.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
15x20mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
80
Број На Модел На:
J0430
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 споделување
Мушка број:
1 акции x19 компјутери
мушка боја:
multicolor
Мушка форма:
Овална Форма
R

Производи во категоријата