.

.

Потрошен Материјал За Накит Круг Кристал Spacer Голема Дупка Метал Монистра Додатоци За Пандора Змија Синџири Нараквици Ѓердан Одлуки

Потрошен Материјал За Накит Круг Кристал Spacer Голема Дупка Метал Монистра Додатоци За Пандора Змија

DEN 83.00
DEN 109.92
-24 %
Достапност


Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет Круг Кристал Spacer Голема Дупка Пан Монистра Име на Производ : DIY Накит Наоди Материјали Микро Отвори Кубни Циркони Круг Кристал Spacer Голема Дупка Монистра Додатоци За Пан Змија Синџири Нараквици Ѓердан DIY Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина на : 13mm*13mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Дупка Големина : 1.0 mm Објект тежина : 3.0 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Функција : Монистра Додатоци За Жени Мода Ѓердани Нараквици Обетки Tassel Накит Изработка на Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Нови Пристигнување Earring Куки За Dangle Обетки DIY Одлуки
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Објектот Дијаметар:
1 piece, 2 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
Голема Дупка Монистра Додатоци
Објектот Тежина:
1.0g
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Spacer Голема Дупка Монистра Додатоци
Материјал:
Бакар+Циркони
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PZ0168
Мушка големина:
9mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.5 мм
Кристали:
ААА Австриската Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Шарм Spacer Цевка Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан DIY Одлуки
R

Производи во категоријата