.

.

10Pcs/Многу Нови Модата на Антички Сребрен Електрична Гитара Приврзоци одговара за шарм хривнија&алка Изјава Краток Ѓердан Накит

10Pcs/Многу Нови Модата на Антички Сребрен Електрична Гитара Приврзоци одговара за шарм хривнија&алка

DEN 96.00
Достапност


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
36MM
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
Z179
Употреба:
Diy Нараквици & Алки & Ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
Гитара
боја:
Сребро.
Is_Custiomized:
Yes
Тип:
Murano Голема Дупка Монистра/Европски мушка
Пакување:
OPP вреќа
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба
R

Производи во категоријата