.

.

Маслиново форма Жолта Турција камен лабава монистра 8x12mm 15 2pc/многу DIY жените мода накит одлуки трговија на големо

Маслиново форма Жолта Турција камен лабава монистра 8x12mm 15 2pc/многу DIY жените мода накит одлуки

DEN 542.00
DEN 608.64
-11 %
Достапност


Ние се испита квалитетот на секој производ.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8x12mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
42
Број На Модел На:
J0423
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
2 споделување
Мушка број:
1 акции x32 компјутери
мушка боја:
Жолта
Мушка форма:
маслиново форма
R

Производи во категоријата