.

.

8мм Додатоци Занаети Жолта Калцедон Лабава Монистра Камења Топки Подароци Фацетирани Накит што Жените Девојки Подароци 15inch Фитинг

8мм Додатоци Занаети Жолта Калцедон Лабава Монистра Камења Топки Подароци Фацетирани Накит што Жените

DEN 217.00
DEN 349.92
-38 %
Достапност


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0199
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8mm
R

Производи во категоријата