.

.

16inches 6mm 8мм 10мм најновите модни кристал diy накит монистра, копче форма цвет сечење кристално стакло монистра се создаде вашиот стил

16inches 6mm 8мм 10мм најновите модни кристал diy накит монистра, копче форма цвет сечење кристално стакло

DEN 236.00
DEN 291.84
-19 %
Достапност


Трговија На Големо Bicone :
* DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра, Копче Форма
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6mm 8мм 10мм
* Облик : Копчето Форма 66 фацетирани
* Боја : црвена топаз / sapphire / светлина sapphire / erinite/ светло зелена / olivine / ле. праска / indicolite /
capri сина / виолетова сомот / к.шампањ / s.шампањ
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 16inches/лента
6mm : 68pcs
8мм : 50pcs
10мм : 40pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
(3) се одликува со картонска кутија
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
StreBelle
Број На Модел На:
AAA27-6b
Објектот Тежина:
normal
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Обликот:
Копче
квалитет:
ААА
Количина:
6mm
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm 8mm 10mm
R

Производи во категоријата