.

.

NFLC-5 X ПРЕДВОДЕНИ од Модулот на ЛЕР Светилки Сијалица, Бела Природата 10W

NFLC-5 X ПРЕДВОДЕНИ од Модулот на ЛЕР Светилки Сијалица, Бела Природата 10W

DEN 106.08
Достапност

100% Сосема нов и висок квалитет
Hight квалитет
Долг животен век
LED Боја : Бела
Пакување се вклучени : 5 X Светилка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
100% Сосема нов и висок квалитет
Hight квалитет
Долг животен век

Бренд Име:
REFURBISHHOUSE
Тип На Објект:
Топката
R

Производи во категоријата