.

.

3pcs Висока Моќност КОЧАН LED чип diamete прозрачна димензија 17mm Тајван чип Висока Светла Таванот извор на светлина бела ,Топло Бела

3pcs Висока Моќност КОЧАН LED чип diamete прозрачна димензија 17mm Тајван чип Висока Светла Таванот извор

DEN 348.00
Достапност

Ре член да додадете на радијатор. 1 Прозрачна флукс : 100lm/w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 Чипови : Тајван 4 Моќ : 10 W,15 W,20 W,30 W 5 Напон : 10 W : 30-33 V 15 W : 45-48 V 20 W : 30-33 V 30 W : 30-33 V 6 Струја : 10 W : 300m A 15 W : 300m A 20 W : 600m A 30 W : 900m A 7 големина : преглед Димензија : 19x19mm Прозрачна Димензија : 17mm 8 Може да се користи за производство на таванот светилка,канистер ламба,се пука на светлина,LED светилка и др.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
15W, 10W, 20w, 30w
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
19x19mm
R

Производи во категоријата