.

.

X-105 Анти Робот тим Наредник

X-105 Анти Робот тим Наредник

DEN 959.52
Достапност


Скала : 1/10
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

боја:
сива
Бренд Име:
idg
Материјал:
Смола
Тема:
Филм & TV
Тип:
смола делови
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Делови комплет. Не е завршена! !
Количината на Предмети во Собата:
20
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата