.

.

N скала модел на возило пластични минијатурен модел камион 1:150 модел камион играчка за изгледот на сценографијата

N скала модел на возило пластични минијатурен модел камион 1:150 модел камион играчка за изгледот на

DEN 795.00
DEN 864.00
-8 %
Достапност

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тие се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Предупредување:
Нема Јадење
Број На Модел На:
ВО странска валута-24-150
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ABS
Бренд Име:
TERAYSUN
Количината на Предмети во Собата:
6
Скала:
1
Скала:
1
Направени:
Во Кина
Употреба:
архитектура модели
Големина:
53mm
боја:
бела,црвена,зелена, сина
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата