.

.

RealTS Војаџер PEA120 1/35 втората светска војна НИ Војска Светлината Резервоар Stenciling Обрасци

RealTS Војаџер PEA120 1/35 втората светска војна НИ Војска Светлината Резервоар Stenciling Обрасци

DEN 648.00
Достапност

Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш.Real TS Војаџер PEA120 1/35 втората светска војна НИ Војска Светлината Резервоар Stenciling Templates само метални делови бидат вклучени, резервоарот не се вклучени. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!
.

Тип:
Резервоар
Бренд Име:
RealTS
Пол:
Унисекс
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
PEA120
Материјал:
Пластични
Предупредување:
14+
Возило:
Резервоар
Пластични Тип:
ABS
R

Производи во категоријата