.

.

X-106 GermanMotorcyclistEastFront

X-106 GermanMotorcyclistEastFront

DEN 604.00
DEN 863.52
-30 %
Достапност


Скала : 1/10
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз : 1/10
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Бренд Име:
idg
Материјал:
Смола
Тип:
Германија
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не готов производ. Тоа е делови! !
Тема:
Воена војна
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата