.

.

Трубач 1/72 Советскиот Т-34/76 1944 Собранието модел Играчки

Трубач 1/72 Советскиот Т-34/76 1944 Собранието модел Играчки

DEN 1008.00
Достапност


Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
07208
Количината на Предмети во Собата:
50
Бренд Име:
FLYHAWK
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Пластични Тип:
PS
Тип:
собранието модел
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Возило:
Резервоар
R

Производи во категоријата