.

.

500 парчиња Среќен Божиќ На дрвена сложувалка ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски едукативни играчки

500 парчиња Среќен Божиќ На дрвена сложувалка ersion хартија сложувалка бела карта за возрасни, детски

DEN 1247.52
Достапност

Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
Повратни информации
6 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99
крајот
1000 парчиња мозаик заедно големината на 38*52 см!
Ве молиме comfirm на информации за контакт внимателно.
Превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила.99 Цена : $25. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена
2) Далечински земји е околу 2-8 недели
2 EMS, DHL, Fedex се побезбедно и побрзо. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.99 Цена : $25.
Политика На Враќање
4 Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 15 дена по приемот.
5 Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ви благодариме!
.
започнете Цена : $25. Однапред ви благодариме!
7.99 Цена : $25.

Материјал:
Хартија
Тип:
Никој
Скала:
1
Тема:
Филм & TV
Бренд Име:
ASNOWRIN
Возраст Опсег:
Grownups
R

Производи во категоријата