.

.

Бесплатен превозот Кина Coast Guard Брод 2.4 G Електрични Далечински Управувач Брод Модел Морнарица Битка Брод Двојна Пропелери DIY брод играчка подарок

Бесплатен превозот Кина Coast Guard Брод 2.4 G Електрични Далечински Управувач Брод Модел Морнарица Битка

DEN 4319.52
Достапност


Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
H Y ОБРАЗОВАНИЕ
Количината на Предмети во Собата:
20
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ХАЗАРД-Мали делови. Не е за Деца под 3 години.
Тема:
Чамци
Број На Модел На:
AB03701
Тип:
Должина
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
R

Производи во категоријата