.

.

Вшмукување Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Количка Монтирање Залага За Леново Табот 2 A8-50,За Galaxy Tab S3 9.7 T820

Вшмукување Таблета GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Носители Прилагодливи Количка Монтирање Залага

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Достапност


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Количка За Мобилен Телефон За Во Автомобил Носителот
Направени од високо квалитетна ABS , 360 степени ротирачки
работел во автомобил табла, автомобил прозорецот
Клипот може да биде продолжен max 19cm., толку колку што вашиот уред ширина е под или еднаква 19cm,нашите носителот ќе биде употреблив.
можете да го поставете вашиот уред вертикална или хоризонтална врз основа на големината .
Тоа е со внатрешноста сунѓерот па за да се заштити уредот.
Пакет се вклучени :
•Автомобил Носителот x 1

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
L3Z
Бренд Име:
WEIYU
полнач:
No
Материјал:
ABS
Има Звучник:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
R

Производи во категоријата