.

.

13pcs Ножеви +3pcs Shanks Резба Алатки DIY Гравирање Нож Занает Скулптури на Хартија Машина За Училиште Рака Класа Алатка за Сечење

13pcs Ножеви +3pcs Shanks Резба Алатки DIY Гравирање Нож Занает Скулптури на Хартија Машина За Училиште

DEN 575.00
DEN 638.88
-10 %
Достапност


Превозот : Превозот цената вклучува пакување такси и предавање на такси.
Со цел да се заштити нож, да се прошири употребата на ножот време, труд треба да биде во хартиена подлога врз подлога или восок одбор. Не се препорачува на гума, стакло, Мермер одбор!
Плаќање : да ја прифатиме Зачувам.Ако не сте задоволни со нашата стока или услуга, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Експрес превозот е достапен, ве молиме оставете ги вашите контакт број заедно со плаќање
Контакт со нас : Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или телефон. Објектот ќе биде испорачуван Воздух Mail од Кина,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 20 работни дена, САД ,Канада, Австралија, Велика Британија. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши ова прашање, многу ви благодарам!
. Тоа ќе потрае 15 до 35 дена или повеќе на други земји, поради строгите обичај инспекција. Предмети ќе се испрати во рок од 24 часа по уплатата примена (достапен од понеделник до петок). Плаќање направени во неделата или јавни празник, пакет ќе се испраќаат надвор од наредниот работен ден. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Alixpress Зачувам.
ZH201601
13pcs Ножеви +3pcs Shanks Резба Алатки DIY Гравирање Нож Занает Скулптури на Хартија Машина За Училиште Рака Класа Алатка за Сечење
Опис :
Тежина : 120g
Материјал : висок јаглероден челик
Пакување : 3 shanks, 13 лопати,1 складирање кутија
Мулти-функција, мулти-главата, сечење хартија нож, нож може да биде лесно да се отстрани, остар и издржливи нож.

Димензии:
Никој
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
гравирање нож
Точноста Класа:
Никој
Мерење На Напон Спектар:
Никој
Температурата На Работа:
Никој
Мерење На Струја Опсег:
Никој
R

Производи во категоријата