.

.

(2 парчиња/многу) Рамна Dvd Avh-стр 5000 5050 5080 5100 5150 5180 Avh P

(2 парчиња/многу) Рамна Dvd Avh-стр 5000 5050 5080 5100 5150 5180 Avh P

DEN 1536.00
Достапност

ТВ со рамен екран / Професионални ТВ
4. ве молиме Без избрзани негативни повратните информации!!! Ако имате било какви прашања, не 100% задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние одговор е-пошта во рок од 24 часа . Играчка за деца
12. Smart телефон / Мобилен Телефон
3. Звучна Кутија / Акустика
6.
(2 парчиња/многу) Рамна Кабел Avh-стр 5000 5050 5080 5100 5150
1. Роботот / Индустриски / Проектирање / Корисна терминал / Забава
10. Display / Лаптоп КОМПЈУТЕР & Таблет КОМПЈУТЕР / Flat panel display
2. Ве молиме не се обесхрабрени ако вашата е-пошта не е одговорен за време на не-бизнис часа. Автомобил CD/ DVD
8. AV опрема / Медицинска опрема / Дигитални мерни инструменти
FPC Кабел Спецификации
Ние, исто така може да се обезбеди соодветен конектор како подарок ако сакате!
Само оставете порака кога ќе се направи ред,јас ќе се знае!
Ако не ја напушти масажа, ние ќе не испрати конектори за вас!
Ние, исто така може да се направи на Нарачана Работа за слични видови со Фабрика Цена!
Повратни информации : Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Ние сме затворени за викенди, па ако ни e-mail на петок, ние може да не се вратам на вас до следниот понеделник. Нашата Гаранција Задоволство е нашите #1 Гол !!! 100% гаранција за квалитет!Тоа е нашата посвета !!
Ние, исто така, може да направите да ги прилагодите на работа
според вашето барање!
Контактирајте со нас за подобра фабрика цена со масовно цел ! ! !
.

Тип:
Продолжување На Кабелот
Број На Модел На:
FPC-1971 5000
Примена:
Инструментација
is_customized:
Yes
Машки Крајот Тип:
dvd
Женски Крајот Тип:
dvd
Објектот:
fpc кабел
Нормално Теренот:
0.3 mm & 0.4 mm
контакт:
5pin-51pin итн. (Според барање на клиентите)
Примена:
Автомобил CD/ DVD/ Печатач / Скенер / ФАКС машина / Копир
ПОВРШИНА:
Позлатени, калај-позлатен, слободен кислород
Сертификат:
ISO9001
Тест:
100% електрична и електрична енергија перформанси тест
is_customized:
Yes
Пол:
Машки
Тип:
SMA
R

Производи во категоријата