.

.

3pcs Чекор Вежба Малку Сет Титаниум Хсс 28 Големини Индустриски Дупка Reamer 3/16-1/2' 1/4-3/4 1/8-1/2 6,9,13 Чекори 1/4 Хексадецимален месо тело

3pcs Чекор Вежба Малку Сет Титаниум Хсс 28 Големини Индустриски Дупка Reamer 3/16-1/2' 1/4-3/4 1/8-1/2

DEN 306.00
DEN 360.00
-15 %
Достапност


Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Вежба 28 Дупка Големини Овој компактен Сет Заменува 28 Индивидуална Вежба Битови Автоматски Deburrs Дупки како што Вежба Два-flute Дизајн Ви Дава Побрзо, Неспокојот Сечење Титаниум Нитрид Слој за Ладилникот Работи Брзо-промена 1/4" Хексадецимален месо тело High Speed Челик за Долг Живот тежина : 0.11 kg
Спецификација : Оваа аукција е за Три (3) прекин на Нови Титаниум Обложена Чекор Вежба Малку што го покрива 28 големини Овие Чекор Вежба Јогурт се идеални за различни материјали од метал, пластика, fiberglass да дрво Тие исто така помагаат за зголемување на постоечките дупки На две flute дизајн совети направени пенетрација побрзо, без chipping Големини на Чекор 3 Вежба Делови :
6 Чекор Малку од 3/16" да 1/2" : 3/16"(4.76 mm), 1/4"(6.35 mm), 5/16"(7.94 mm),3/8"(10.35 mm),
7/16"(11.11 mm), 1/2"(12.7 мм)
9 Чекор Малку од 1/4" да 3/4" : 1/4"(6.35 mm) 5/16"(7.94 mm), 3/8"(10.35 mm), 7/16"(11.11 mm),
1/2"(12.7 mm),9/16"(14.28 mm), 5/8"(15.88 mm), 11/16"(17.46 mm), 3/4"(19.05 mm)
13 Чекор Малку од 1/8" да 1/2" 1/8"(3.18 mm), 5/32"(3.97 mm), 3/16"(4.76 mm), 7/32",(5.56 мм)
1/4"(6.35 mm),9/32"(7.14 mm), 5/16"(7.94 mm), 11/32"(8.73 mm), 3/8"(9.53 mm), 13/32"(10.32 mm),7/16"(11.11 mm),15/32"(11.91 mm),1/2"(12.7 м) :
Пакет се Вклучени : 1 x 3 PC ТИТАНИУМ ЧЕКОР ВЕЖБА БИТОВИ

Бренд Име:
fixmee
DIY Материјали:
Дрво
R

Производи во категоријата