.

.

TASP Оксфорд 600D Алатка за Складирање Торба 305x175x85mm

TASP Оксфорд 600D Алатка за Складирање Торба 305x175x85mm

DEN 691.00
DEN 863.52
-20 %
Достапност

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Тежина на Кеса : 0. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со Пост регистрирани Воздух Mail, и трае 3-10 дена од Express.
2)За Declearation Вредност. Враќа се само понудени ако објектот е да ни се врати во својата unworn, оригинална состојба со налепница потполно непроменети.
TASP Оксфорд 600 D Алатка Торба 305x175x85mm Димензија : 305*175*85mm. Ве молиме може да сите купувачи место една мала забелешка со своите врати точка во која се наведува нивната цел број, име и презиме и адреса. Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Што секогаш го нудат најдобра услуга за вас. Горенаведените услови не се однесуваат на погрешен/погрешни предмети испратени надвор. Во редок случај ова треба да се случи, сите трошоци ќе бидат покриени од страна на самите себе и размени ќе бидат испратени веднаш предвидено купувачи контактирајте со нас однапред. ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Број На Модел На:
MTB018 Алатка торба
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
TASP
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата