.

.

100 g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LCD Прецизност Тежина

100 g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LCD Прецизност Тежина

DEN 5269.92
Достапност

Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.5 секунди. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4.
Ние, исто така, имаат богата производи повеќе од екранот во продавницата.
Технички Datas
Капацитет
100 g
Читливост
0. Плаќање
1. според тежина и превозот метод ќе го одберете. Стабилизација на времето 1. Нерѓосувачки челик Послужавник.
Основана во 2009 година, ние сме посветени да служи на нашите клиенти со големи производи и одлична услуга, додека одржување на висок квалитет и ниски цени. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка. Висока прецизност loadcell. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
Една Година Гаранција
CE Сертификација
Карактеристики
1. Мулти Мерење единица разговор g/ct/мл/lb/ozt.
О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи. Бразил клиенти. Ние прифаќаме Alipay (Зачувам Услуга), Кредитна Картичка, Бразил Boleto и други методи на плаќање.

Големина:
290 x 185 x 80 mm
Тип:
Лабораторија Рамнотежа
Дисплеј Тип:
LCD
Број На Модел На:
USS-DBS29-1
Напојување:
AC 110V/220-240V
Капацитет:
100g
Бренд Име:
САД Цврсти
Точноста:
0.01 g
Номинална Оптоварување:
100g
R

Производи во категоријата