.

.

500g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина

500g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина

DEN 5279.52
Достапност

Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена. Заштита Од Преоптоварување. LED дисплеј. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање. Бразил клиенти. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. според тежина и превозот метод ќе го одберете.02 g
Линеарноста
± 0. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, EMS, итн.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз.
Технички Datas
Капацитет
0-500g
Читливост
0. Едноставна 3 клучеви панел за лесно ракување.
Политика На Враќање
Ве молиме имајте во предвид дека ние може само да го прифати замена за предмети кои се во иста состојба како кога сте го добиле. CE одобрување. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано.

Големина:
290 x 185 x 80 mm
Тип:
Лабораторија Рамнотежа
Дисплеј Тип:
LED
Капацитет:
500g
Напојување:
AC 110V/220-240V
Бренд Име:
САД Цврсти
Точноста:
0.01 g
Број На Модел На:
TD5002
Номинална Оптоварување:
500g
R

Производи во категоријата