.

.

200g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина

200g x 0.01 g Дигитални Лабораторија Скала Аналитички Рамнотежа Скала LED Прецизност Тежина

DEN 4991.52
Достапност

Подолу Рамнотежа Мерење Објект Проверка на Мерење, парче пребројување на функцијата. Ве молиме контактирајте превозникот да се направи царинење во времето или не може да се одложи !
4. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка. Ако се судрите со плаќање проблем, пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.Тарифа и прописите за даноци .
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Полн капацитет substraction. Алуминиум Легура умре фрлија база и електричната мрежа.02 g
Послужавник Големина На :
Φ125mm
Единица
g
LED монитор
Димензии
290 мм x 185 mm x 80 mm
Нето Тежина
2. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи.
Технички Datas
Капацитет
0-200g
Читливост
0. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, EMS, итн. Бразил клиенти. Едноставна 3 клучеви панел за лесно ракување. Стабилизација на времето 1. И ние сме единствените одговорни за превозот цена кога објектот е оштетен или не како што е опишано.

Големина:
290 x 185 x 80 mm
Тип:
Лабораторија Рамнотежа
Дисплеј Тип:
LED
Капацитет:
200g
Број На Модел На:
TD2002
Напојување:
AC 110V/220-240V
Бренд Име:
САД Цврсти
Точноста:
0.01 g
Номинална Оптоварување:
200g
R

Производи во категоријата