.

.

Гребен Тигар/RT Скелет Автоматски се Види Розово Злато Кожа за на Рака Зглоб Види за Мажи RGA1975

Гребен Тигар/RT Скелет Автоматски се Види Розово Злато Кожа за на Рака Зглоб Види за Мажи RGA1975

DEN 11059.00
DEN 13824.00
-20 %
Достапност
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
29cm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
RGA1975-PWB
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Гребен Тигар
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Кутија со хартија
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
R

Производи во категоријата