.

.

2017 Нова Мода Mens Автоматски Механички Часовници За Машки Скелет Прозрачна Кожа Спорт Челик Mens Механички Рачни Часовници

2017 Нова Мода Mens Автоматски Механички Часовници За Машки Скелет Прозрачна Кожа Спорт Челик Mens Механички

DEN 960.00
DEN 1744.80
-45 %
Достапност

Ако уште имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Со преземање на копчето од малку, можете да го прилагодите времето, тогаш притисни назад на копчето. Нерѓосувачки челик и транспарентен backcase со Hi-tech ласерски логото
8.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
M170
Бендот Ширина:
21mm
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Должина:
24.5 cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
SHENHUA SH
Dial Дијаметар:
45mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
R

Производи во категоријата