.

.

2017 SEWOR Мода Машки Механички рачни часовници Челик Случај Римски Индекс Скелет Dial Вистинска Кожа за на Рака Mens Автоматски рачни Часовници

2017 SEWOR Мода Машки Механички рачни часовници Челик Случај Римски Индекс Скелет Dial Вистинска Кожа

DEN 768.00
DEN 1395.36
-45 %
Достапност


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за наплата/ замена. Пол : Мажи Движење : Автоматски Механички се Прикаже : Аналогни Стил : Зглоб Види Тип : Случајни Часовници Карактеристики : Дневна Отпорни на Вода,Не се За Пливање Или Капење Бенд Материјал : Кожа Бенд Боја : Црна/Кафеава боја со Дијаметар од Прибл (cm) : 4.2 Случај Дебелина Приближно (cm) : 1 Бенд Должина на Совозачот (cm) : 25 Бенд Ширина на Совозачот (cm) : 2.2 1 cm = 0.394 инчен види кварц види часовници мажите се види жените дигитален часовник relogio masculino relogio feminino led види воена секојдневен види механички види скелет sport часовници за мажи силикони види керамички види tourbillon автоматски

Бренд Име:
SEWOR
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
25cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
reloj де pulsera myz002
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Стил:
Моден
Материјал:
Вистинска Кожа
Движење:
Автоматски Механички
Екранот:
Аналогни
Карактеристики:
Секојдневно Водоотпорен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Производи во категоријата