.

.

ISO Природни Голема Рамо Мускулите Модел,1:1 Модел на Рамо Заеднички,Рамо Заеднички Модел

ISO Природни Голема Рамо Мускулите Модел,1:1 Модел на Рамо Заеднички,Рамо Заеднички Модел

DEN 2568.00
Достапност


Природни Голема Рамо Мускулите Модел природата на десното рамо модел вклучува : supraspinatus, infraspinatus и subscapularis, голем круг на мускулите, мали кружни мускулите, исто така, покажува на рамо врв, collarbone, надлактица и соодветните лигаментите и тетивите Пакување : 10 / кутија, 43 * * 29, 74, 12 КИЛОГРАМИ

Предмет:
Медицински Науки
Тип:
Скелетот Модел
R

Производи во категоријата