.

.

2 ПАРЧИЊА Магичен Моќен Fixate Гел Подлога Силна Стап Лепак Садови Душеци Преносни Гел Подлога Може да се Користи Мобилен Телефон Заградата HG0034

2 ПАРЧИЊА Магичен Моќен Fixate Гел Подлога Силна Стап Лепак Садови Душеци Преносни Гел Подлога Може да

DEN 132.00
DEN 239.52
-45 %
Достапност


Дупки на Анти-лизга подлога се многу силни адсорпција сила.
Тоа може цврсто да се држи до било каква мазна, рамна површина, без напуштање на какви било траги;
Дури и ако навалување на рамен вертикално, тоа нема да слајд.
Опис
материјал : Силика гел
Облик : триаголник и на круг
Пакетот вклучува :
2 парчиња x Fixate Гел Подлога
За Бојата На сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка.
Австралија увезуваат, не-токсични, невкусна, рециклира, во согласност со Меѓународните стандарди за заштита на животната средина.
Вашето разбирање ќе бидат високо ценети!
Уживајте во вашиот добро време!
. Но бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
2 ПАРЧИЊА Магичен Моќен Fixate Гел Подлога Силна Стап Лепак Садови Душеци Преносни Гел Подлога Може да се Користи Мобилен Телефон Заградата HG0034
Ако сакате да нарачате повеќе можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра понуда (ако цел голема количина може да биде прилагодено боја и лого)
Спецификации : Еден пакет има две стапчиња : на еден круг (дијаметар 8cm) и триаголен еден (страна должина 8cm)
Употреба : може да се користи веднаш кога ќе го поставите на било кое место.

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
HG0034
Обликот:
Круг
Бренд Име:
quickdone
Функција:
Еко-Пријателски
R

Производи во категоријата