.

.

Нова Мода 6pcs/Set Врти Ретро Винил CD Рекорд Пијалоци Coasters / Винил Увеселителен парк Купот на Мат

Нова Мода 6pcs/Set Врти Ретро Винил CD Рекорд Пијалоци Coasters / Винил Увеселителен парк Купот на Мат

DEN 18624.00
Достапност


Стилски винил рекорд coasters
Секој со различен дизајн
Старата школа пакување
Пакет од шест
Мерки за прибл. 10.7 cm diamet
Пакетот Вклучува :
1 X торба(6pcs Рекорд првенство мат/торба)

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
U-65
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
R

Производи во категоријата