.

.

дрвени играчки abacus soroba деца Montessori Образование Бебе Математика Дрвени Виножито Прстен Логаритамски Плоча Крофни Математика Играчки MZ24

дрвени играчки abacus soroba деца Montessori Образование Бебе Математика Дрвени Виножито Прстен Логаритамски

DEN 795.00
DEN 1006.08
-21 %
Достапност


Тежина : 0.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Материјал : Високо квалитетен дрво. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Возраст опсег : Над 36 месеци. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Време На Испорака :
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Карактеристики:
Образовни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Соништа Подарок
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
MZ24
Возраст Опсег:
2-4 Години
R

Производи во категоријата