.

.

Мажите Преносни Мека Градите 3D Женски Мувла Гума Massager Секси Играчка Вистински Градите Брадавица Допир Машки Мастурбацијата Секс Играчки За Човекот

Мажите Преносни Мека Градите 3D Женски Мувла Гума Massager Секси Играчка Вистински Градите Брадавица

DEN 236.00
DEN 341.28
-31 %
Достапност


Функција
Најдете тивко место и да ја користите оваа голема дрвена massager да ги смири уморни мускулите од глава до пети. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).
Големина : 10*10см. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.
Здив длабоко, relaxe и да дозволите некој да масажа на вашиот грб и да се намали дена тензија. Ние само брод да се потврди цел адреси. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.
Се користи за да се стимулира крв и кислород во крвотокот. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

боја:
Дијаметар 5cm, со Дијаметар од 9cm
Тип На Објект:
Masturbators
Број На Модел На:
Возрасни Игри
Големина:
5cm 9.5cm
Материјал:
TPE
A:
секс играчки за мажи
B:
Производи за возрасни
C:
bdsm мажи
D:
Секс Играчки
E:
еротски играчки
F:
секс играчки во bdsm
G:
bdsm секс
H:
Секс Производи
I:
забавно играчка
J:
Фетиш
R

Производи во категоријата