.

.

T6161 T6161 -T6164 За Epson Перо Про B300 B500 мастило рефил кертриџ 4 боја 300ml

T6161 T6161 -T6164 За Epson Перо Про B300 B500 мастило рефил кертриџ 4 боја 300ml

DEN 1344.00
Достапност


За Epson Перо Про B300 B500 мастило рефил кертриџ 4 боја 300ml за Epson T6161-T6164
Детални информации
Име на производ : Празни мастило Рефил кертриџ
Printer Model : За Epson Перо Про B300 B500
Кертриџ Модел : T6161-T6164
Чип Тип : Оригинални чип + чип сензор
Боја : Б.К., C, M, Y - 4 боја
Јачина на звук : 300ml
Мастило Тип : Пигмент мастило/ Боја мастило/ Сублимација мастило
MOQ : 1 Set ( 4pcs касети + чип сензор )
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Други,LC,Светло Црна,LM,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
boma.ltd
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
За epson B300 B500
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Epson
Обоени:
Yes
Име на производ:
Празни мастило Рефил кертриџ
Модел На Печатач:
За Epson Перо Про B300 B500
кертриџ модел:
T6161 -T6164
Чип Вид:
Оригиналниот чип + чип сензор
боја:
Б.К., C, M, Y - 4 боја
јачина:
300ml
тип на мастило:
Пигмент мастило/ Боја мастило/ Сублимација мастило
MOQ:
1set
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto
R

Производи во категоријата