.

.

12PK Компатибилен hp670 мастило кертриџ за hp Deskjet Ink Advantage 3525/4615/4620/4625/5525/6526 печатач

12PK Компатибилен hp670 мастило кертриџ за hp Deskjet Ink Advantage 3525/4615/4620/4625/5525/6526 печатач

DEN 1248.00
Достапност

CZ113 A/CZ114 A/CZ115 A/CZ116 A Боја црна,цијан,магента,жолта. Мастило тип Боја мастило Сертификација Iso9001/Iso14001/BV/CE Погоден за HP Deskjet Ink Advantage 3525 Сите-во-Едно,Deskjet Ink Advantage 4615 Сите-во-Едно,Deskjet Ink Advantage 4620 Сите-во-Едно,Deskjet Ink Advantage 5525 e-Сите-во-Едно,Deskjet Ink Advantage 4625 Пакување, Пластична кеса+без кутија, белата кутија, неутрална боја кутија, МАСТИЛО-ТЕНК е кутија, Клиент сопствен бренд кутија
По-продажбата на Услугата : zsmc нудат 100% Гаранција за нашите производи и да се договорат 1 : 1 со замена или рефундирање за неисправни производи.К : 24ml;C/M/Y : 15ml.внимание : 12 PK вклучувајќи 3 BK+3 C+3М+3 Y Брзи Детали Тип : Мастило Кертриџ Функција : Компатибилни Компатибилен Бренд : HP Кертриџ за Статус : Полно Големо Пакување : Да Боја : Да Боја : C, K, M, Y Бренд Име : zsmc Број на Модел : HP670 XLBK,HP670 XLC,HP670 XLM,HP670 XLY Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Сертификати : Iso9001/SGS/Iso14001/BV/CE Категорија : Печатач потрошен материјал Стока : компатибилни hp кертриџ Чип : со чип Мастило волумен : б.-24ml,c/m/y-15ml укажува нормален мастило ниво : Нема Мастило Тип : Боја мастило Месечна излез : 6,500,000 компјутери Испорака : 3-7 дена OEM/ODM : Да Пакување & Испорака Пакување Детали : Пластична кеса+без кутија, белата кутија, неутрална боја кутија, , менаџирање на сопствен бренд кутија Испорака Детална : 2 работни денови Спецификации -Компатибилен hp кертриџ за hp670 со чип
-Исклучителна R&D тим
-Неисправни го оценувате :
Функција Компатибилен hp мастило кертриџ со чип Производи Не H-670 BK,H-670 C,H-670 M,H-670 Y ОЕМ Бр.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
HP670 HP670XLBK,HP670XLC,HP670XLM,HP670XLY
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
R

Производи во категоријата