.

.

Компатибилен со мастило Кертриџ T0731 73 73N За Epson CX5500 CX5501 CX5505 CX5600 CX5900 CX6900F CX7300 CX9300F C79 C90 C92 печатач

Компатибилен со мастило Кертриџ T0731 73 73N За Epson CX5500 CX5501 CX5505 CX5600 CX5900 CX6900F CX7300

DEN 479.52
Достапност


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Модел : E-731 E-732 E-733 E-734
Боја : Б.К C Y M
Мастило волумен(ml) : 15 13.5 13.5 13.5
Мастило : Целосна мастило
Чип : со чип
Регионот : Кина, Австралија
Се користи За принтер Epson : Перо C79/C90/C92/C110/CX3900/CX3905/ CX4900/CX4905/CX5500/CX5501/CX5505/CX5600/ CX5900/CX6900 F/CX7300/CX7310/CX8300/CX9300 F
Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба
1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

боја:
3 Црна, 3 Цијан, 3 Магента, 3 Жолта, 1 Сет додадете 4 Црна, 1 Сет, 3 Групи
Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
Компатибилен за T0731 T0732 T0733 T0734
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Производи во категоријата