.

.

(RCE2001) мастило рефил кертриџ за Epson XP-100 XP-200 XP-300 XP-400 WF-2510 WF-2520 WF-2530 WF-2540 Bkcmy со ЛАК

(RCE2001) мастило рефил кертриџ за Epson XP-100 XP-200 XP-300 XP-400 WF-2510 WF-2520 WF-2530 WF-2540

DEN 672.00
Достапност


мастило рефил кертриџ за Epson XP-100 XP-200 XP-300 XP-400 WF-2510 WF-2520 WF-2530 WF-2540 Bkcmy со ЛАК
1. спакувани во транспарентна пластична кеса
2. без мастило. За транспортна погодност, ние нудиме refillable касети без мастило. Секој добар боја-базирани мастило е погоден за оваа refillable кертриџ.
3. со ЛАК(автоматско ресетирање, постојан) чип refillable кертриџ ОЕМ Објект мастило содржина ml Бојата Погоден за Употреба во RCE2001 T2001 14 Црна Epson XP-100/200/300/400/WF-2510/2520/2530/2540 T2002 10 Синозелена T2003 10 Магента T2004 10 Жолти

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за Epson T2001 T2002 T2003 T2004
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
мастило кертриџ
функција 1:
refillable кертриџ
Карактеристика 2:
без мастило
функција 3:
со ЛАК чип
is_customized:
yes
кертриџ кодови:
за Epson T2001 T2002 T2003 T2004
кодови:
XP-100 XP-200 XP-300 XP-400 WF-2510 WF-2520 WF-2530 WF-2540
боја:
bkcmy
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
фабрика директни продажби со докажан квалитет
R

Производи во категоријата