.

.

Машина За Перење Покрие Водоотпорен Случај Дома Сончање Фен Полиестер Плус Сомот Сребро Слој, Автоматско Ролери Dustproof

Машина За Перење Покрие Водоотпорен Случај Дома Сончање Фен Полиестер Плус Сомот Сребро Слој, Автоматско

DEN 1274.00
DEN 1794.72
-29 %
Достапност

Ве молиме во вид преовладува. Не за перење во топла вода. Како да го Користите : Бидете сигурни дека големината е погодни за машина, покривање на машина директно и вратоврска на назад. Без покритие на грбот и на дното, за електрична жица и водовод. Мало отстапување дозволената големина.
Машина за перење Покрие Водоотпорен Случај Дома Сончање Фен Полиестер Плус Сомот Сребро Слој, Автоматско Ролери Dustproof Карактеристики : Златна стил : Златна слој на полиестер ткаенини, на стареење, се отпорни на облоги, Имаат добар ефект на одразува сонце. Лесно да се чисти. Машина за миење е дозволи. Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. На покрие, исто така, вода-доказ и прав-доказ. Ако вашата машина за перење е на балконот, тоа е многу погодна.или 60x57x85cm или 60x65x85 , Мала девијација дозволената големина +/-3cm. Спецификации : Стил : Златна Плус Сомот Материјал : Полиестер Количина : 1 PCS Достапни машина големина : (1pc) 60x44x85cm S или 60x50x85cm. Шарени стил : Направи од Полиестер Сатен , Тоа е вода-доказ и прашина-доказ, Ако машината за перење во barthroom или влажна области, тоа е погоден. Претпазливост : не ја прободе тоа. Anticorrosion, Deodorization.

Спецификација:
60x65x85cm XL, 60x44x85cm S, 60x50x85cm M, 60x57x85cm L
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Nope
Шема:
Пред Отворањето На
Стил:
Modren
Бренд Име:
SRYSJS
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Функција:
R

Производи во категоријата