.

.

Морнарица Еднорог Коњ Печати Бесконечност Шамија Жените Додатоци Подарок Идеи

Морнарица Еднорог Коњ Печати Бесконечност Шамија Жените Додатоци Подарок Идеи

DEN 1428.00
DEN 1680.00
-15 %
Достапност


За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации.
Висок квалитет на рачно изработени шамија
лесни животински печати шамија
Прекрасни шамија, може да се носи толку многу различни начини во секој прилики
Овој модел се најпопуларните во оваа сезона. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.
Големина : 180 cm x 90cm( +_5cm)
Материјал : Viscose
Количина : 10 PCS
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Купувачот плаќа врати превозот. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
Носете го како шамија или како украл/заврши. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Марами Должина:
>175cm
Марами Тип:
прстен
Шема:
коњ печати шамија
Големина:
90x180cm
Материјал:
Viscose
боја:
мешани
Погоден Сезона:
Пролет,Есен,Лето
Пол:
Унисекс
R

Производи во категоријата